carat_buj180a000
carat_buj180a000_2
carat_buj180a000_3
carat_buj180a000_4
carat_buj180a000_5
carat_buj180a000
carat_buj180a000_2
carat_buj180a000_3
carat_buj180a000_4
carat_buj180a000_5
CARAT MICROCOUP 180 ECO tegelzaagmachine incl. zaagblad CSMP - BUJ180A000
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Compacte tegelzaagmachine.
  • Groot gietaluminium bovenblad.
  • Inclusief diamantzaag Ø 180 mm.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 750 W
  • Diameter (zaagblad): 180 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452001011
  • Artikelnummer leverancier: CARAT BUJ180A000
Vermogen
750 W
Diameter (zaagblad)
180 mm
Gewicht
16 kg
Diameter zaagblad
180 x 25,4 mm
Vermogen
0,75 kW
Voltage
230 V